Fırat Görgel yukarıdan olur aldı, istifasını verdi!
Reklam

Fırat Görgel yukarıdan olur aldı, istifasını verdi!

Onikişubat Belediye Başkanlığı için adı geçen Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel istifa etti.

01 Aralık 2018 - 03:44

Taraflı tarafsız herkesin sevdiği genç siyasetçilerden Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanlığı için istifa etti.

Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel’in partisinin aday tanıtım toplantısı sonrası AK Parti Genel Merkezi’nin de olurunu alan geç siyasetçi istifasını ederek Onikişubat Belediyesi için kolları sıvadı.

FIRAT GÖRGEL KİMDİR?

Fırat Görgel, 5 Haziran 1982 tarihinde Kahramanmaraş'ta doğdu. Babası emekli öğretmen, annesi ev hanımı olan Fırat Görgel, ilk okul ve orta okul eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında öğrenci kulüplerinde başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olduktan sonra stajını Kahramanmaraş Barosu’nda yaptı. Yaklaşık 1 yıl staj yapan Fırat Görgel, 2005 yılında stajını tamamladı. 2004 yılının sonlarında Ak Parti üyesi olarak siyasete girdi. Avukat olan Fırat Görgel, 2006 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı. 3 ortak ile birlikte Kahramanmaraş'ta Egemen Hukuk Bürosu'nu kurdular. 

2006 yılından sonra AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları'nda yürütme kurulu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Yaklaşık 4 yıl kadar bu görevlerini sürdürdükten sonra 2010 yılında AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendi. 2014 yılı Mart ayına kadar süren bu görevi başarıyla yerine getirdi. Görevindeki başarısı ile 2014 yılı Mart ayında AK Parti Kahramanmaraş il Başkan Yardımcılığı'na getirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Kardeşliği Her yerde!
Gönül Kardeşliği Her yerde!
Sahura kalkmadan oruca geceden niyet etmeyin
Sahura kalkmadan oruca geceden niyet etmeyin