Kahramanmaraşlı çocuklar Çocuk Şenliği’nde…

Kahramanmaraşlı çocuklar Çocuk Şenliği’nde…

Her yaş grubuna özel düzenlediği etkinliklerle sadece alışveriş değil yaşam merkezi olan Piazza, Kahramanmaraşlı çocukları, sömestr tatilinde Çocuk Şenliği’nde buluşturuyor. 27 Ocak tarihine kadar sürecek şenlikte, birbirinden renkli etkinlikler var.

22 Ocak 2019 - 04:37

Yorucu bir eğitim öğretim yılının ardından karnelerini alır almaz Piazza’ya koşan minik ziyaretçiler, tatilin tadını çıkarmaya başladılar.  Çocukların fiziksel ve duygusal gelişimlerine katkı sunan etkinlikler minik ziyaretçileri mutlu ederken, onları izleyen aileleri de bu mutlu anlarını fotoğraflayarak, ölümsüzleştiriyorlar.

Küçük Cadılar, Sihirli İksir Atölyesi, İtfaiye Evi, Kahramanlar Okulu, Küçük Pilotlar Uçuyor, Fareli Köyün Baloncusu, Yüz Ressamı, Kukla Atölyesi, Karnaval Maskeleri, Minik Arkeologlar, Enderun Mektebi Fotoğraf Stüdyosu, Pamuk Prenses ve Sihirli Elma etkinlikleriyle geçecek yarı yıl tatili çocuklara unutulmaz çocukluk anılarını yaşatacak.

Uzman eğitmenler nezaretinde gerçekleşen etkinlikler, her gün saat 14.00 ile 19.00 arasında, 30’ ar dakikalık seanslar halinde devam edecek. Etkinliklere, ücretsiz bir üyelik sistemi olan ve danışma biriminden form doldurmanın yeterli olduğu Piazza Club Kart sahibi ailelerin 4 ile 12 yaş grubu çocukları ücretsiz katılım sağlayabiliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zabun: “Maraş biberi küresel marka konumundadır”
Zabun: “Maraş biberi küresel marka konumundadır”
Vali Vahdettin Özkan’ın 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı
Vali Vahdettin Özkan’ın 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı