Keklikoluk’un İçme Suyu Şebekesi yenilendi

Keklikoluk’un İçme Suyu Şebekesi yenilendi

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, Göksun İlçesi Keklikoluk Mahallesinin içme suyu şebekesini tamamen yenileyerek mahalleyi kesintisiz içme suyuna kavuşturdu.

07 Ekim 2018 - 17:02

İl genelinde içme suyu sorunu yaşayan mahallelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç önderliğinde çalışmalarını sürdüren KASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu şebekesi oldukça eski olan ve kullanılamaz duruma gelen Keklikoluk Mahallesinde yürüttüğü içme suyu şebeke yenileme çalışmalarını tamamladı. Mahallede 7 km şebeke hattı yenilemesi ve 1 km abone bağlantılarıyla birlikte toplam 8 km içme suyu hattı yenilenerek mahalle halkının kullanımına sunuldu.

Vatandaşlar çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İskender YILDIZ
    8 ay önce
    -Merhaba. Ben haberde adı geçen Keklikoluk Köyü'ndenim ve Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. -Emek verildi ve su şebekesi değiştirildi. Güzel, teşekkür ederim. Ancak, görevliler tarafından gerekli özenin gösterilmediği kanısındayım. Patlaklar var, boşa akan sular var. Köy-mahalle halkının % 90'ı kışın Keklikoluk dışında ve Keklikoluk Sibirya gibi bir yer. Bu sorunlarla kim ilgilenecek ? Madem güzel bir çalışma yapıldı, biraz daha özen gösterilseydi, olmaz mıydı ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KSÜ’den Şehit Ailelerine Diş taraması
KSÜ’den Şehit Ailelerine Diş taraması
Piri Reis Mahallesi’nde Başkan Mahçiçek’le Kucaklaşma
Piri Reis Mahallesi’nde Başkan Mahçiçek’le Kucaklaşma