Menzelet’in en manzaralı yerinin hali içler acısı
Reklam

Menzelet’in en manzaralı yerinin hali içler acısı

Ilıca yolu üzerinde bulunan Menzelet Barajı ve Ali Kayası’nın en manzaralı seyir yeri pislikten geçilmiyor.

18 Mart 2018 - 01:44

Ilıca yolu üzerinde bulunan Menzelet Barajı’nın en seyirlik yerinin hali içler acısı. Etraf pislikten çöpten geçilmiyor!

Ilıca’ya gidişte hemen sağda, Ali Kayası ve Menzelet Barajı’na en hakim yerde bulunan, yoldan geçen hemen herkesin durup soluklandığı, barajı ve doğayı izlediği, fotoğraf çektirdiği en güzel yerin çevresini pislik götürüyor. Kendini bilmez ve insanlıktan nasibini almamış kişilerin bıraktıkları çöpler yüzünden doğa büyük zarar görürken, görüntü kirliliği ve kokudan durulmuyor.

İki yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından, insanların oturup dinlemesi ve manzarayı daha rahat seyretmesi için yaptırılan kamelyanın hali ise içler acısı. Kendini bilmez bazı insanlar ne yazık ki kamelyanın parmaklıklarını mangal yakmak için kullandıkları için, şimdi neredeyse parmaklık hiç kalmamış durumda!

Bu da yetmemiş, bir siyasi parti ve onun yayın organı olduğu herkes tarafından bilinen bir televizyon kanalının ismi kamelyanın dört bir tarafına yazılmış.

İnsanları çevreye karşı daha duyarlı olmaya, insanlara daha saygılı olmaya ve çevreci kurum ve kuruluşları göreve çağırıyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Juventus rekorla şampiyon! 8. kez...
Juventus rekorla şampiyon! 8. kez...
Darphin’in lansmanı göz doldurdu
Darphin’in lansmanı göz doldurdu