"Moda" Rock Müziğine Can Verdi

"Moda" Rock Müziğine Can Verdi

M.O.D.A grubu kendi tarzıyla yapıp dinleyiciye sunduğu ilk parçası ‘’Ahu Gözler’’ eseri yükselişe devam ediyor.

17 Mayıs 2019 - 22:57

Dinleyenlerden tam not alan moda, kliplerinin farklı bir dünyayı anlatmasını istediklerini belirtiyor. Kınay Production etiketiyle yayınlanan ‘’Ahu Gözler’’   şarkısı netd  12 milyon izleyenle buluştu!

ÖZLENEN TINILARI GERİ GETİRECEĞİZ”

Alternatif müziğin yükselişe geçtiği dönemde müzik grupları bu sayede unutulan müzikleri, kendi tarzlarını daha fazla duyurmaya başladı.  Bu dönemde adından söz ettirmeye başlayan moda grubu, 40’dan fazla bestesini dinleyiciyle buluşturmak için müzik çalışmalarına devam ediyor.

Şuan ki müzik dünyasının yavanlaştığını ifade eden Moda, eski eserlerdeki müziğin olmamasından dolayı, çabuk tüketilen, insanların hızla sıkıldığı tınıların çoğaldığı dönemdeyiz diyen müzisyenler, ‘’özlenen müzikleri geri getiriyoruz’’ diyerek ekledi.

Alternatif müziğin yükselişe geçtiği dönemde müzik grupları bu sayede unutulan müzikleri, kendi tarzlarını daha fazla duyurmaya başladı.

Grubun vokali Oğuzhan ‘’ Şarkılarımız kaybedilen aşkı, imkânsızı, hayal kırıklıklarını, pişmanlığı ve özlemi, eski şarkılarda ki unutulmayan tınılarla anlatıyor ‘’diyerek ekledi.

KİRLİ DÜNYA’NIN TEMİZ KALAN İŞİ, MÜZİK!

Oldukça yorucu bir sektör olan müzik dünyası, uzun yıllarca adından söz ettiren isimlerin olduğu kadar kaybolup giden isimleri de içerisinde barındırıyor. Müzik dünyasının acımasız olduğunu ifade eden Moda grubu, Müzik piyasası kirli, ama müzik içerisinde tertemiz kalmayı başarıyor. Dedi.

MÜZİK YAPMAK, EVEREST TEPESİNE ÇIKMAK GİBİ…

Yenilenmeye çalıştıkça kendimizi buluyoruz diyen sanatçı Oğuzhan,  herkesin yaşam gayesi olduğunu söylerken Tibetli rahiplerin nirvanaya ulaşması ile ya da Everest Tepesi’ne tırmanan maceraperest bir dağcının zirveyi hayal etmesi ile eşdeğer görüyoruz. Dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meme Kanseri Görülme Yaşı 30’a Düştü
Meme Kanseri Görülme Yaşı 30’a Düştü
İlave ücretler ne kadar artıyor?
İlave ücretler ne kadar artıyor?