Onikişubat Belediyesi’nin ‘’Plus Plus Puzzle Etkinliği’’...

Onikişubat Belediyesi’nin ‘’Plus Plus Puzzle Etkinliği’’ Miniklere Renk Kattı

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi düzenlediği etkinliklerle miniklerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.Eğitici Anaokulu Etkinliği kapsamında Anaokulu öğrencileri için "Plus Plus Yapboz etkinliği" Ilıca Anaokulunda gerçekleşti.

08 Mart 2018 - 02:47

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi’nin minikleri hem eğitmek hem de eğlendirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘’ Plus Plus Yapboz Etkinliği’’ miniklerle buluşturuldu.Etkinlik Ilıca Anaokulunda, 30 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Özellikle eğitim alanında her yaşa hitap eden Onikişubat Belediyesi ‘’ Plus Plus Yapboz Etkinliği’’ile miniklerin eğitimine ve gelişimine katkı sağlayarak, onların güzel zaman geçirmesi için hizmet veriyor.

 ‘’Şimdi Okuma Zamanı’’ diyerek, eğitim alanında Kahramanmaraş’a ve gelecek nesillere büyük katkı sağlayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 7’den 70’e her kesimden insanın eğitim alabilmesi ve gelişebilmesi için çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

‘’ Plus Plus Yapboz Etkinliği’’ ile öğretmenleri eşliğinde hoşça vakit geçiren minikler, yüzlerindeki tebessümle Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e teşekkür etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş Polisinden FETÖ firarilerine büyük operasyon
Kahramanmaraş Polisinden FETÖ firarilerine büyük operasyon
Aslan'da kötü gidiş devam ediyor
Aslan'da kötü gidiş devam ediyor