Piazza’ da En Baba Hafta sonu
Reklam

Piazza’ da En Baba Hafta sonu

Yuvaların ‘çınar ağacı’, çocukların ilk kahramanı; babalar için, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, eğlenceli yarışmalar ve gösteriler düzenlenecek.

08 Haziran 2018 - 20:56

Hafta sonu boyunca sürecek olan etkinliklerde babalar ve çocukları, Playstation ve Satranç turnuvalarında yeteneklerini yarıştıracak. 9 Haziran Cumartesi günü, 14.00-22.00 saatleri arasında, Vatan Computer ve Piazza İş birliğiyle düzenlenecek olan Playstation turnuvasında  takımlar  kıyasıya mücadele edecek. Aynı gün saat 17.00 ile 18.00 arasında, Family Club Spor Okulu’nun öğrencileri, Jimnastik Gösterisi ile yeteneklerini sergileyecek. 

‘En Baba Hamleyi’ Kim Yapacak?

 Kahramanmaraş’ın ilk, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Piazza AVM’ nin, babalar ve çocukları için düzenlediği organizasyonun ikinci günü, Satranç Şenliği ile devam edecek. ‘En Baba Hamle’ sloganıyla düzenlenecek olan şenlikte,yarışmacıların hamleleri heyecanla izlenecek. 10 Haziran Pazar günü saat 14.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan satranç turnuvası, Family Club Spor Okulu öğrencilerinin 17.00-18.00 saatleri arasında Caiopeira Dans Gösterisi ile taçlanacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Kardeşliği Her yerde!
Gönül Kardeşliği Her yerde!
Sahura kalkmadan oruca geceden niyet etmeyin
Sahura kalkmadan oruca geceden niyet etmeyin