Tekiş, ‘Hurma satışları arttı’
Reklam

Tekiş, ‘Hurma satışları arttı’

Kahramanmaraş’ta Hicret Hac Market işletmeciliğini yapan Adnan Tekiş Ramazan'ın başlamasıyla birlikte iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurmaların satışında artış olduğunu söyledi.

18 Mayıs 2018 - 05:00

Ramazan ayının ilk günü olmasına rağmen, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurma, zemzem suyu ve hediyelik tesbih satışlarında da artış yaşandı.

Kahramanmaraş’ta Hicret Hac Market işyerinin işletmeciliğini yapan Adnan Tekiş,  ramazan ayının başlamasıyla beraber hurma, zemzem suyu, teşbih, zikirsayar, Kuran-ı Kerim, Rahle ve Yasin Cüzü satışlarında yoğunluk yaşadıklarını söyledi.

Sağlık açısından da faydalı olan hurmanın vatandaşların tercihi olduğunu belirten Tekiş,  "Hurmalarımız Medine'den gelmektedir. Meşruk, mebrum, acve, sugai ve yaş hurma çeşitlerimiz mevcuttur. Ramazanın başlamasıyla beraber hurma satışlarımızda yoğunluk yaşanıyor. Ramazan'da genelde vatandaşlarımızın tercihi mebrun hurmasından yana oluyor. Sağlık açısından da çok faydalı" ifadelerini kullandı.

Tekiş ayrıca, işyerlerinde vatandaşların her bütçesine uygun hurmaların yanı sıra bol çeşitli hediyeliklerinde bulunduğunu belirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
21 Mart 2019 Perşembe
21 Mart 2019 Perşembe
Kahramanmaraş 1. İrişkit Festivali yapıldı
Kahramanmaraş 1. İrişkit Festivali yapıldı