Ünlü şarkıcıya eski eşinden şok dava!

Ünlü şarkıcıya eski eşinden şok dava!

Sibel Tüzün’ün 6 ay evli kaldığı eski eşi Ender Balcı, çiftin ilkokula başlayan çocuğu için ödediği nafakanın yarıya indirilmesini istedi.

07 Ocak 2019 - 02:55

Şarkıcı Sibel Tüzün'ün eski eşi, prodüktör Ender Balcı, müşterek çocuk için ödediği nafakının düşürülmesi için dava açtı. Sibel Tüzün ile Ender Balcı, 6 ay evli kaldıktan sonra 30 Aralık 2016'da Mudanya'da boşanmıştı.

Balcı'nın, müşterek çocuğa bin lira nafaka ödemesine, çocuğun özel okul, servis ve bir adet kurs masraflarının yarı oranında karşılamasına karar verilerek velayet Sibel Tüzün'e verildi. Çocuk anaokulunu bitirdi ve özel ilkokul arayışları başladı. İddiaya göre Sibel Tüzün, Ender Balcı'nın pahalı okul itirazına rağmen, çocuğu yıllığı 56 bin liralık bir özel okula kaydetti.

İstanbul Aile Mahkemesi'nde dava açan Balcı, icra tehdidi altında olduğunu, şirketlerinden birini kapattığını ve çocuğun masraflarını zorlukla karşıladığını gerekçe göstererek iştirak nafakasının 500 liraya indirilmesini ve eğitim masrafları, servis ücreti ile kurs giderinin yarısının karşılanmasına ilişkin mahkeme kararının kaldırılmasını talep etti. (Kaynak: Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sözleşmeli memur uygulamasından vazgeçilmeli
Sözleşmeli memur uygulamasından vazgeçilmeli
Emekliye 1.000 lira promosyon
Emekliye 1.000 lira promosyon