#EvdeKal’dığımız Şu Günlerde Yapılması Gereken En Etkili...

#EvdeKal’dığımız Şu Günlerde Yapılması Gereken En Etkili Karın Kası Hareketleri

Saffron Fitness Center Eğitmeni Murat Toman, “#EvdeKal’dığımız Şu Günlerde Yapılması Gereken En Etkili Karın Kası Hareketleri” Adlı makaleyi kaleme aldı.

09 Nisan 2020 - 02:55

Murat Toman kaleme aldığı yazısında;

Koronavirüsün ülkemizde hızlı bir şekilde yayılmaya devam ettiği ve spor yapmak için dışarıya çıkan vatandaşlar salonlara veya kamusal spor alanlarına gidemiyorlar. Hal böyle olunca #EvdeKal’an vatandaşlarımızın evde spor yaparak vakit geçirmeleri gerekiyor.

Virüs nedeni ile evinde karın hareketleri yaparak gereksiz karın yağlarından kurtulmanın çok basit bir yöntemi var. Hedefine ulaşmanda sana yardım etmek için üst, alt ve yan karın kaslarına odaklanan ve 4 hareketten oluşan üç ayrı set oluşturduk.

Karın Kası Egzersizlerini Nasıl Uygulayacaksın?

Aşağıda anlatacağımız her bir karın kası egzersiz setini, asıl antrenmanının sonunda uygulayabilirsin. Dairesel bir biçimde yapabileceğin bu karın kası hareketleri maksimum sayıda kas lifini hızlı ve etkili bir biçimde çalıştırmak üzere tasarlandı. Aşağıda sayacağımız 3 ayrı gruptaki dört hareketi ardı ardına yapmalı ve sana belirttiğimiz tekrar sayısını ve dinlenme sürelerini uygulamayı unutmamalısın.

KÖŞENİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan kaldırılan yasakları tek tek açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan kaldırılan yasakları tek tek açıkladı
28 Mayıs 2020 Perşembe günü Vefat Edenler
28 Mayıs 2020 Perşembe günü Vefat Edenler