Başkan Güngör; “Türkiye Yüzyılı’na Emin Adımlarla”

Türkiye Yüzyılı Yürüyüşü’ne katılan Başkan Güngör, “İnşallah 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize en büyük desteği sağlayan şehir olacağız” dedi.


Başkan Güngör; “Türkiye Yüzyılı’na Emin Adımlarla”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti 28. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile 14 Mayıs seçimleri öncesi düzenlenen ‘Türkiye Yüzyılı Yürüyüşü’ programına katıldı. AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, milletvekili adayları, belediye başkanları ve teşkilat mensuplarının da yer aldığı yürüyüşe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nden başlayan yürüyüş, AK Parti Onikişubat İlçe Seçim Ofisi’ne kadar devam etti. Vatandaşların Türk Bayrağı ve parti bayraklarıyla eşlik ettiği yürüyüşte Bakan Kirişci ve Başkan Güngör, cadde üzerinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti ve taleplerini dinledi.

En Büyük Desteği Sağlayan Şehir Olacağız

Türkiye Yüzyılı Yürüyüşü sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Güngör, “14 Mayıs seçimleri öncesi Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, il başkanımız, milletvekili adaylarımız, teşkilatımız ve hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin yürüyüş programımıza gösterdiği teveccüh ve katılım son derece mutluluk verici. İnşallah bu tablo 14 Mayıs’ta sandıklara da yansıyacak ve Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize en büyük desteği veren şehir olacağız. Genci yaşlısı, kadını erkeği hep birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerleyeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerini kaydetti.