AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’a çirkin saldırı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'a çirkin saldırı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'a sosyal medya üzerinden çirkin saldırı. Sosyal medya üzerinden yapılan hakaretleri hesabında paylaşan Ünal, “Yüzlerce troll hakaret yarışında. Bu zihniyet bunu alışkanlık haline getirdi. Yazık!” dedi.

28 Ekim 2020 - 03:32 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 03:34

Sosyal medya üzerinden yapılan hakaret dolu paylaşımları kendi sayfasında paylaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, “Yüzlerce troll hakaret yarışında. Bu zihniyet bunu alışkanlık haline getirdi. Yazık!” İfadelerine yer verdi.

“YÜZLERCE TROLL HAKARET YARIŞINDA”

İşte Mahir Ünal’ın o paylaşımı: “İki gündür bu çirkin kurguyu kampanyaya dönüştüren gazetecilik etiğinden mahrum, gerçekler ile değil de çirkin bir kurgu üzerinden saldırmayı görev edinen medya ve uzantısı yüzlerce troll hakaret yarışında. Bu zihniyet bunu kendine alışkanlık haline getirdi. Yazık!”

“ASKIDA EKMEK PROJESİ”

Askıda ekmek projesi ile ilgili sözlerinin de çarpıtıldığını ifade eden Mahir Ünal: “Tam bir dezenformasyon örneği. Salgının karantinaya dönüştüğü dönemde CHP’li belediyelerin de üyesi olduğu “Pandemi Kurulları” ile ortak hareket etmemeleri üzerine söylediklerim çarpıtılıyor. Anadolu’nun geleneğinde “Zimem Defteri” ve “Askıda Ekmek” gibi yardımlaşmalar hep vardı.” Dedi.

ElCmu8pWkAcvJvb

ElCmu9SW0AE8FXG

ElCmu9TWAAAK7l5

ElCmu9YX0AAtlcr

ElCmucdW0AAh9hF

ElCmucdXYAs Ab3

ElCmucWWMAA6ywS

ElCmucWXYAMtVIX

Screenshot 3

Screenshot 5

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pazarcık’ta uyuşturucu operasyonu! 2 kişi yakalandı
Pazarcık’ta uyuşturucu operasyonu! 2 kişi yakalandı
Kahramanmaraş’ta o etkinlikler yasaklandı
Kahramanmaraş’ta o etkinlikler yasaklandı