AK Partili Mücahit Kara: “CHP’nin siyaset tarzı seviyesiz ve...

AK Partili Mücahit Kara: “CHP’nin siyaset tarzı seviyesiz ve müptezelcedir”

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, yaptığı yazılı açıklamasında Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş’e sert tepki gösterdi.

05 Haziran 2022 - 04:36

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, AK Parti Milletvekili Habibe Öçal’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik söylediği sözlerle ilgili açıklama yaparak, Öçal’a tepki göstermişti.

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara da yazılı açıklama yaparak, Ateş’in açıklamasına cevap verdi.

“YALAN, İFTİRA, ALGI DİLİ CHP SİYASETİNİN DİLİ OLMUŞTUR”

“Türk siyasi hayatına, ‘Hizmet Siyaseti’ kavramını yerleştiren AK Parti ve onun lideri Sayın Cumhurbaşkanımız olmuştur. Bu nedenle kurulduğu günden itibaren AK Parti millete hizmeti dile getirmiş ve milletin değerlerini konuşmuş,  bunun dışındaki sözlere kulağını tıkamıştır.

Ancak muhalefetin kullandığı yalan, iftira, algı dili CHP siyasetinin dili olmuştur. CHP Onikişubat ilçe başkanı Ünal Ateş, yaptığı açıklama ile milletvekilimizi eleştirirken yakışıksız ithamlarda bulunmuş ve şecaat arz ederken sirkatin söylemiştir.”

“CHP’NİN ÜSLUBU SON DERECE SEVİYESİZ VE MÜPTEZELCEDİR”

“Milletvekilimizin, şehitlerimizin acısının yaşandığı bir ortamda, sükûnete ve itidale davetini provoke ederek şahsını hedef almıştır. Oysa aynı zaman diliminde, kendi partisinin Bolu belediye başkanı olan şahıs, sürekli yaptığı ırkçı açıklamalarına, son olarak kadınlara yönelik yaptığı aşağılayıcı ifadelerini de eklemiştir. Yine son grup toplantısında CHP genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da iftira siyasetine hiç ara vermeden devam etmiştir. Yargı kararlarıyla ortaya konan bu yalan siyasetleri de hiç yüzlerini kızartmamıştır. Bu nedenle CHP ilçe yöneticilerine şunu öğütleriz; memleketi için gece gündüz çalışan, tek gayeleri şehirlerini ve ülkelerini daha ileriye taşımak olan Kahramanmaraş’ın alnı ak yüreği temiz AK Parti milletvekillerine söz söylemeden, kendi partilerinin çirkin diline, iftira siyasetine, sürekli tekrarlayan rüşvet ve taciz haberlerine bakmalıdırlar. Sayın Milletvekilimiz konuşmasında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na müptezel dememiş, siyaset anlayışına atıfta bulunmuştur.

Bu nedenle son olarak yineliyoruz ki; Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve CHP’nin siyaset tarzı, kullandığı üslup, maalesef son derece seviyesiz ve müptezelcedir.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta fabrika yangını sürüyor
Kahramanmaraş’ta fabrika yangını sürüyor
Yardımcıoğlu, Fatma Şahin’in Bayram İkramiyesi Jestini Örnek Gösterdi!
Yardımcıoğlu, Fatma Şahin’in Bayram İkramiyesi Jestini Örnek...