Aslan’da Osman Bozkurt dönemi sona erdi!

Aslan’da Osman Bozkurt dönemi sona erdi!

Piserro Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Osman Bozkurt ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

20 Aralık 2019 - 01:43

Piserro Kahramanmaraşspor da kamp yolculuğu öncesi önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz sezon yardımcı antrenör olarak başladığı memleketinin takımında bu sezon Teknik Direktör olarak ilk devre takımın başında olan Osman Bozkurt ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı. 

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ OSMAN BOZKURT'LA YOLLARIMIZ AYRILDI! 

PİSERRO Kahramanmaraşspor'umuzda Teknik Direktörümüz Osman Bozkurt'la yollarımız karşılıklı yapılan görüşmeler sonrasında ayrılmıştır.! "Osman Bozkurt'a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki mesleki kariyerinde kendisine başarılar dileriz."

OSMAN BOZKURT’TAN KAHRAMANMARAŞSPOR CAMİASINA..

Kahramanmaraşspor bizleri kenetleyen bir olgu. Bu camianın bir araya getirdiği insanları ne partiler, ne dernekler, ne de iş adamları bir araya getirebiliyor. Forma kampanyasında olduğu gibi bütün şehir ortak bir amaç için kenetleniyor. İnsanlar aidiyet hissettikleri şehirlerinin başarılı olmasını istiyorlar.

Bazen yöneticiler, futbolcular, taraftarlar ve hocalar üzerine düşen görevi hakkıyla yapabilirler ama sonuç istediğimiz gibi olmayabilir. Fakat şunu görmemiz lazım. Kulüp başkanımız Fatih Ceyhan ortada kalan bu takımı 12 milyon borçla devraldı. Bu anlamda Başkan Fatih bey bu şehir için büyük bir fedakarlık yaparak, cesaretle bu borcun altına girdi. Şehir olarak başkan beye destek olmak zorundayız. Biz teknik ekip olarak başkan beye elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık.

Bu şehir, bu şehirdeki potansiyel ve kapasite, taraftarın coşkusu üst seviyede. Bahsedilen rakamlar kolay paralar değil. Buradan Kahramanmaraşsporu seven tüm herkese söylemeliyiz ki; "Marifet iltifata tabidir." Kadir, kıymet bilinmezse, bu takıma ve camiaya yazık olur.

Vicdan sahibi insanların Başkan Fatih Ceyhan'ın fedekarlığını görmesi lazım. Bu takım için ter döken oyuncuların fedakarlığın bilmesi lazım.

Toplanılan 22 puan sahada hep birlikte yürekleri ile mücadele eden savaşan oyuncuların eseri.

Bugün itibari ile Teknik ekip olarak başkan beye istifamızı sunduk. Başta bu şehrin evlatları olarak takımın 50. Yılında bize görev veren Dr. Fatih Mehmet Ceyhan olmak üzere, takımda oynayan oynamayan tüm oyunculara, malzemecisinden, aşçısına tüm çalışanlara, yağmur, çamur demeden takımlarını desteklemeye gelen cefekar taraftarlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Kahramanmaraşspor'umuza ve görev alacak hocalara ligin ikinci yarısı için canı gönülden başarılar diliyoruz. Kahramanmaraş ve Kahramanmaraşsporumuz çok daha iyilerine layıktır. Allah'a emanet olun.

Osman BOZKURT

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
11 Temmuz 2020 Cumartesi günü Vefat Edenler
11 Temmuz 2020 Cumartesi günü Vefat Edenler
Kahramanmaraş'ta gelinler için altın işlemeli maske üretildi
Kahramanmaraş'ta gelinler için altın işlemeli maske üretildi