Atom karınca dur durak bilmiyor!

Atom karınca dur durak bilmiyor!

Bu hafta programını çoğunlukla Onikişubat ilçesine ayıran Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, hiç ayağını çekmediği sokakta tek tek insanlarla el sıkışırken, yemek saatlerinde de İşçilerle Bir Araya Gelerek Sorunlarını Dinliyor, neler yapılabilir üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor.

17 Şubat 2019 - 05:58

31 Mart yerel seçimleri sonucu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilip sevdası Kahramanmaraş’ı hak ettiği konuma yükseltmenin hesaplarını yapan ve bu yolda hiç çekinmeden sokak sokak projelerini anlatan CHP’nin Atom Karınca lakaplı çalışkan ismi Ali Öztunç, fark yaratmaya devam ediyor.

Birleştirici tavrı ve Kahramanmaraş’ı merkeze alan yaklaşımıyla tüm parti seçmenlerinin sevgisini kazanan Öztunç, bugün de Kavlaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışanlarla bir araya geldi. Çok sayıda iş yerini gezerek hayırlı işler dileyen Öztunç, yemek saatinde de işçilerle aynı sofrayı paylaştı, dertlerini dinledi.

Her saatini dolu dolu geçirmeye özen gösteren Öztunç, günün ilerleyen saatlerinde de  Kavlaklı, Hasancıklı, Kılavuzlu, Zekeriyaköy 1-3, ve Çağlarhan’da esnaf ziyaretlerinde bulunacak ve vatandaşlarla bir araya gelecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Corona Virüsü Tehdidi Piazza AVM’yi vurdu
Corona Virüsü Tehdidi Piazza AVM’yi vurdu
Kahramanmaraş'ta iki komşu arasındaki tartışmalı yol mahkeme kararıyla açıldı
Kahramanmaraş'ta iki komşu arasındaki tartışmalı yol mahkeme...