Başarılı Wushu Sporcularından İl Müdürü Kabakcı’ya ziyaret
Reklam

Başarılı Wushu Sporcularından İl Müdürü Kabakcı’ya ziyaret

“Bir Kuşak, Bir Yol İpekyolu” 4. Balkan Açık Wushu Kung-Fu Şampiyonası 26 Kasım 01 Aralık 2019 tarihlerinde 19 Ülkeden toplamda 723 sporcunun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

05 Aralık 2019 - 00:03

Şampiyonaya katılan ilimiz sporcuları elde ettikleri derecelere ile göz doldurdular. Antrenörümüz Halide Ay Wushu Taolu Form çizerek birincilik elde ederken Sporcumuz Halil İbrahim Büyükmahmutoğlu Wushu Taolu Bacig Kategorisinde birincilik elde ederek Altın madalyanın sahibi olan sporcularımız oldular. Ayrıca Emre Bayrak (80kg) ve Oğuzhan Gökyokuş (60kg) kendi klasmanlarında gösterdikleri performans ile Wushu otoritelerinden tam not alarak Milli Takım Kampına davet edilen sporcularımız oldular.

Başarılı Wushu sporcuları Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ettiler. Wushu Antrenörü Halide Ay Şampiyona hakkında İl Müdürü Kabakcı’ya bilgiler aktardı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sporcularımızı ayrı ayrı tebrik etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu