Başkan Hayrettin Güngör; “Yatırımlarımızla Mahallelerimizin...

Başkan Hayrettin Güngör; “Yatırımlarımızla Mahallelerimizin Katma Değerini Artırıyoruz”

Türkoğlu’nun Fatih, İstasyon, Gaziler ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde görev yapan muhtarları makamında ağırlayan Başkan Güngör, “Yatırım Programı’mız çerçevesinde yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını bir plan dâhilinde çözüme kavuşturuyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Türkoğlu’nda da yatırımlarımızı sürdürerek mahallelerimizin katma değerini artırmaya devam ediyoruz” dedi.

01 Ekim 2023 - 17:59

Yerleşim yerlerinin ihtiyaçlarının tespiti ve vatandaşların talepleri noktasında sık sık muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkoğlu’nun Fatih, İstasyon, Gaziler ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde görev yapan muhtarları makamında ağırladı. Mahallelerin ihtiyaçları noktasında fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Hayrettin Güngör, muhtarların taleplerini tek tek dinleyerek not aldı. Başkan Hayrettin Güngör; ziyaretleri için muhtarlara teşekkür ederken, muhtarlar da destekleri ve misafirperverlikleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkürlerini iletti.

Yerleşim Yerlerimizin İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehir merkezi, ilçe, kırsal mahalle ayırt etmeksizin yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunları çözüme kavuşturmak için yoğun gayret gösteriyoruz. Bugün de Türkoğlu’muzdan gelen muhtarlarımızı misafir ettik, mahallelerimizin ihtiyaçlarıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Yatırım Programı’mız çerçevesinde yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını bir plan dâhilinde çözüme kavuşturuyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Türkoğlu’nda da yatırımlarımızı sürdürerek mahallelerimizin katma değerini artırmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimizle aramızda köprü olan muhtarlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİPAŞ, 4 şirketiyle İSO 500’de
KİPAŞ, 4 şirketiyle İSO 500’de
Arzu Kurt ve Cuma Sarıtaş’ın Hayalleri Gerçek Oldu
Arzu Kurt ve Cuma Sarıtaş’ın Hayalleri Gerçek Oldu