Davarcıoğlu: “Şubelerimiz Açık Olacak”

Davarcıoğlu: “Şubelerimiz Açık Olacak”

AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın 81 ile gönderdiği genelge çerçevesinde AKDO şubelerinin vatandaşlara açık olduğunu ifade etti.

17 Mart 2020 - 06:30

Çin'in Vuhan kentinde başlayarak tüm dünyayı tehdit eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen koronavirüs salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla önlemler alınmaya devam ediyor. Bu çerçevede Sağlık Bakanlığı ile yapılan değerlendirmeler sonucunda İçişleri Bakanlığı tarafından ek bir genelge 81 il valiliklerine gönderildi. Genelgeye göre, umuma açık istirahat ve eğlence yerleri olarak faaliyet yürüten ve vatandaşların çok yakın bir mesafede bir arada bulunarak hastalığın bulaşma riskini arttıracağı gerekçesiyle kalabalıkların toplanacağı yerler kapatıldı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Davarcıoğlu, şu açıklamayı yaptı: “AKDO lezzetleri her zaman sizinle. İç İşleri Bakanlığı'nın kararı çerçevesinde şubelerimiz açık olmaya devam edecek. İster her şubemizde isterseniz hızlı paket servisimizle hizmetinizdeyiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta düğünlere Koronavirüsü ayarı!
Kahramanmaraş’ta düğünlere Koronavirüsü ayarı!
Başkan Güngör:
Başkan Güngör: "Kılavuzlu Millet Bahçesi hayırlı olsun"