Dr. Ender Saraç Gençlere “Kendine iyi bak” dedi

Dr. Ender Saraç Gençlere “Kendine iyi bak” dedi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında 81 ile organize edilen ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Dr. Ender Saraç Kendine İyi Bak “Beden ve Ruh Sağlığı” adlı söyleşi programı düzenlendi.

13 Aralık 2019 - 01:57

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşi de,

Salonun dolu olduğu programa özellikle Yüksek öğrenim yurtlarında kalan öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.  Dr. Ender Saraç Kendine İyi Bak Beden ve Ruh Sağlığı Programında dinleyicilere sağlıklı bir yaşam için beslenme, egzersiz ve spor önerilerinde bulundu. Söyleşinin başında kimseyi uyutmayacağım diyen SARAÇ pozitif enerjisi ile dinleyicilere dolu dolu bir söyleşi programı sundu. Özellikle söyleşi içerisinde yaptığı 8 dakikalık meditasyon ile konukların bedenin yanında ruhuna da hitap etti. Öğrenciler ve misafirler unutulmaz bir, bir buçuk saat geçirdiler. Dr. Ender SARAÇ program sonunda öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Program sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya PAK Dr. Ender SARAÇ’a Plaket ve ilimize özel hediyeler takdim ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Canım sıkıldı çıktım!…Babam ceza yediğimi görmesin!"
Kahramanmaraş'ta ilçeler arası geçişler sınırlandırıldı
Kahramanmaraş'ta ilçeler arası geçişler sınırlandırıldı