"Etik farkındalık çalışmamız ahlaki iki yüzlülüğü...
Reklam

"Etik farkındalık çalışmamız ahlaki iki yüzlülüğü gözler önüne sermiştir"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda etik farkındalık çalışmalarına değindi.

16 Haziran 2020 - 04:12

Ünal, şunları kaydetti: "Etik farkındalık çalışmamız, ahlaki iki yüzlülüğü gözler önüne sermiştir. Nasıl kendi teröristlerine sahip çıktılarsa aynı şekilde ahlaksızlık kendi taraflarından geldiğinde mübah görüp yapılan çirkinliğe kol kanat gerdiklerini tüm açıklığı ile ortaya koymuştur. Cumhurbaşkanımıza, merhum annesine, ailesine, bizlere yapılan hakaretlere, küfürlere tamamen sessiz kalanlar, bir kişinin asla kabul edemeyeceğimiz ahlaksızlığını 10 milyon üyesi olan bir harekete mal etmek gibi aşağıların aşağısı bir tutum sergiliyor, bizi hiç şaşırtmıyorlar."

Teşkilat mensupları ve üyelerinin küfür ve hakaretine asla sahip çıkmadıklarını, yapanları da ihraç ettiklerini belirten Ünal, şu ifadeleri kullandı:

"Her türlü gayriahlaki tutumu reddettik, sizse her seferinde küfürbazları, ahlaksızları ödüllendirdiniz. Biz ilkeli siyasetin peşindeyiz, kimden gelirse gelsin ahlaksızlığa karşı duruyor, her koşulda erdemi savunuyor, ilkelerimizi muhafaza ediyoruz. Siz ise her şeyden önce ilkesizsiniz, içinizdeki ahlaksızlara sessiz ve körsünüz, dürüst değilsiniz. Şüphesiz sizin tam karşınızdayız."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta korona fırsatçılarına ceza yağdı!
Kahramanmaraş’ta korona fırsatçılarına ceza yağdı!
Başkan Okay'dan pandemi denetimi
Başkan Okay'dan pandemi denetimi