Gönül Kardeşliği yardımlarına devam ediyor
Reklam

Gönül Kardeşliği yardımlarına devam ediyor

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Gönül Kardeşliği topluluğu yardıma muhtaç ailelere elini uzatmaya devam ediyor.

22 Ocak 2019 - 05:04

Yardıma muhtaç ailelere ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek veren Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği yardımlarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz günlerde 13 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği Topluluğu bu hafta da iki aileye erzak ve gıda yardımında bulundu.

Abdulhamithan Mahallesi ve Şehit İrfan Karabıçak Mahallelerinde ikamet eden iki aileye ziyaret eden Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği ailelerin sıkıntılarını dinleyerek desteklerinin devam edeceğini söyledi.

“PARA VERME ELİNİ VER!”

Topluluğumuzun her geçen gün büyüdüğünü söyleyen Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği Başkanı Muhammed Alıç, biz büyüdükçe yardımlarımızın da büyüyeceğini daha çok aileye ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşacaklarını söyledi.

Gönül Kardeşliği olarak yardımda bulunan arkadaşlarımızdan para talep etmediklerini bunun yerine erzak ve gıda yardımı ya da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bot ve mont yardımı istediklerini belirten Alıç, “Böylece gönül işi olan yardım kampanyalarımızda para yerine gönül yardımı istiyoruz. Zaten sloganımızda ‘Para verme elini ver!” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlklerin sporcusu yine bir ilke imza attı
İlklerin sporcusu yine bir ilke imza attı
Kahramanmaraş'ta 65 yaş üstüne Kovid-19 kısıtlaması
Kahramanmaraş'ta 65 yaş üstüne Kovid-19 kısıtlaması