Hayalleri Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmasıyla gerçek...

Hayalleri Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmasıyla gerçek oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlerin yeteneklerini sergilemeleri ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları düzenleniyor.

21 Kasım 2020 - 05:45

Bu kapsamda  ‘Hayallerini Sahneye Taşı’ sloganıyla Tiyatro Yarışması, ‘Bir Şiir Bir Nefes’ sloganıyla Şiir Okuma Yarışması, ‘Sahne Sırası Sende’ sloganıyla Türk Müziği Yarışması ve ‘Kim Bilir’ sloganıyla 2020 yılı içerisinde Gençlik Merkezleri arası ‘’Kültür Ve Sanat Yarışmalarında’’ Kahramanmaraş Gençlik Merkezi üye gençlerimiz ilimizi başarı ile temsil ederek Pandemi Nedeniyle online yapılan Adana bölge finallerinde 6 adet derece elde ettiler.  

Şiir yarışmasında 1. Feyza İrem Ayhan, 2. A.Serdar Akpınar, 3. Ayşe Nefise Taşdemir olurken, Ses yarışmasında 1. Seda Esenler, 2.Buğrahan Değer, 3.Emre Kasırga dereceleri elde eden isimler oldular.

Şiir ve Ses yarışmasında derece elde gençlerimiz ile birlikte Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Müdürü İlhan Uzun ve Gençlik Liderleri Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u ziyaret ettiler. Yarışmanın Başarı Şiltlerini İl Müdürü Cemil Boz gençlere takdim ettiler. Boz; Elde edilen başarıdan duyduğu Memnuniyeti İfade ederek Gençlerimizi ayrı ayrı tebrik etti. Bu başarının Şairler Şehri Kahramanmaraş’ın evlatlarına yakışır bir başarı olduğunu söyleyen Boz Türkiye Finallerinde de Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeleri temennisi ise başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın acı günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın acı günü
“Bizim yaptığımız siyaset AK Parti'nin yaptığı siyaset bizatihi millet siyasetidir”
“Bizim yaptığımız siyaset AK Parti'nin yaptığı siyaset...