İl Emniyet Müdürü Gökduman’ın Kurban Bayramı Mesajı

İl Emniyet Müdürü Gökduman’ın Kurban Bayramı Mesajı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

16 Haziran 2024 - 04:09

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Gökduman, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, milli ve manevi değerlerimizin daha yoğun duygularla yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte huzur içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak tüm gayretimiz ve çalışmalarımız vatandaşımızın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. İl Emniyet Müdürlüğümüz, bu düşünce ve anlayışı kendine rehber edinerek, Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı öncesinde ve sonrasında özel araçları ile seyahat edecek olan tüm vatandaşlarımızın bayramı gözyaşından uzak ve sevinçle kutlayabilmesi için trafik kurallarına riayet etmelerini temenni eder, Kahramanmaraş halkımızın bayramını güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirebilmeleri için görevi başında olan personelim ve şahsım adına bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlarım.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş-Gaziantep yolunda feci kaza: 3 ölü 1 yaralı
Kahramanmaraş-Gaziantep yolunda feci kaza: 3 ölü 1 yaralı
Kahramanmaraş’ta suç örgütü lideri yakalandı
Kahramanmaraş’ta suç örgütü lideri yakalandı