Kahramanmaraş’ta voleybol okulu açıldı

Kahramanmaraş’ta voleybol okulu açıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de, 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Kahramanmaraş’ta açtı.

18 Mayıs 2022 - 02:51

Fabrika Voleybol ’un Kahramanmaraş’taki okulunun açılışı, Kahramanmaraş Merkez Spor Salonu’nda düzenlenen açılış antrenmanı ile yapıldı.

Açılışa; Türkiye Voleybol Federasyonu Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Fabrika Voleybol Koordinatörü Fuat Fırat, Fabrika Voleybol Görevlisi Mustafa Gün, Fabrika Voleybol Okulu Koordinatör Antrenörü Abdurrahman Saklayıcı ve Voleybol İl Temsilcisi Durdu Bozdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Çocukların farklı yaş ve gelişim özelliklerine (6-7 yaş Temel Hareket Eğitimi, 8-9 Yaş Mini Voleybola Geçiş, 10-12 Yaş Mini Voleybol) göre gelişimsel ve bütüncül olarak üç düzeyde hazırlanmış, 2013 yılında Ankara’da 6 antrenörü ile hizmet vermeye başlayan Fabrika Voleybol Okulları, 2022 yılı itibariyle toplam 35 okulu 102 antrenörü ve yaklaşık 2100 minik voleybolcu ile çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta fabrika yangını sürüyor
Kahramanmaraş’ta fabrika yangını sürüyor
Yardımcıoğlu, Fatma Şahin’in Bayram İkramiyesi Jestini Örnek Gösterdi!
Yardımcıoğlu, Fatma Şahin’in Bayram İkramiyesi Jestini Örnek...