KSÜ Senatosu Haftalık Olağan Toplantısını Afşin’de yaptı
Reklam

KSÜ Senatosu Haftalık Olağan Toplantısını Afşin’de yaptı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Senatosu haftalık olağan toplantısını Afşin Âşık Mahzuni Şerif Yerleşkesinde gerçekleştirdi.

24 Ekim 2019 - 23:24

Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can başkanlığındaki KSÜ Senatosu Afşin Sağlık Yüksekokulu ve Afşin Meslek Yüksekokulunun bulunduğu Afşin Âşık Mahzuni Şerif Yerleşkesinde toplanarak üniversite gündemdeki konuları görüştü.

Afşin’de gerçekleştirilen toplantı vesilesiyle Rektör can ve üniversite üst yönetimi Afşin Sağlık Yüksekokulu ve Afşin Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeli ile bir araya geldi. Yerleşkenin mevcut durumunu yerinde görerek incelemelerde bulunan Rektör Can, yüksekokul yönetiminden fiziki şartlar ve yürütülen akademik çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Öğrencilerle de sohbet eden üniversite yönetimi, öğrencilerin memnuniyet ve beklentilerini dinledi.

KSÜ Senatosu Afşin ziyareti kapsamında Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’in ev sahipliğinde Afşin Hanımlar Kültür ve Spor Merkezinde verilen öğlen yemeğine katıldı. Yemekte Afşin Belediyesi ile yürütülebilecek potansiyel işbirliği konuları ele alındı.

Rektör Prof. Dr. Niyazi Can yemek programının ardından Başkan Mehmet Fatih Güven’i Başkanlık Makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Rektör Can, Afşin’de eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Afşin Sağlık Yüksekokulu ve Afşin Meslek Yüksekokuluna verdiği destekler için Başkan Güven’e teşekkürlerini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günlerine hazırlanıyor
Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günlerine hazırlanıyor
Ülkelerin yaşam kaliteleri belli oldu
Ülkelerin yaşam kaliteleri belli oldu