KYS Catering ve MÜSİAD işbirliği ile “Biz bize yeteriz...

KYS Catering ve MÜSİAD işbirliği ile “Biz bize yeteriz Türkiye” kampanyasına örnek destek

MÜSİAD Üyeleri adına Sami Kervancıoğlu ve kampanyayı başlatan KYS Catering Yönetim Kurulu Başkanı Metin Azaplıoğlu yaptığı ortak açıklama da;

02 Nisan 2020 - 02:56

MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanı Sami Kervancıoğlu;

Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu ‘’Biz bize yeteriz Türkiye ‘’ kampanyasına üyemiz Kys Catering’ in üstlenmiş olmasıyla şube üye şirketlerimiz ile acilen aksiyon alarak imkanlarımız dahilinde destek olma seferberliği başlattık. Kys Catering Yön.Kurulu  Başkanı.Metin Azaplıoğlu tarafından geliştirilen  projeye  üyelerimizde duyarlı davranarak sorumluluk duygusu ile hemen harekete geçmişlerdir.

Başta  Kys Catering olmak üzere  MÜSİAD Yerel Üst Kurul Başkanımız TOSİ A.Ş Adına Sn.Ahmet Şekerli, KERVAN Lezzet Gurubu ve ALPEDO, Aday Ambalaj, Erdoğan Ticaret, Harita Park, Margaz A.Ş, Naturel Enerji, Saf Mensucat ve Yonce Metal Tekstil üyelerimiz, ve şehrimizin iş dünyasından Orhan Komisyonevi,  Ahirdağ Muhiddinoğulları, Celfinoğulları, Çağlar Baharat firmalarıyla bu zor dönemde devletimizin yanında yer alarak imkanlarını seferber etmişlerdir. ve MÜSİAD adına destek olan bütün firmalarımıza teşekkür ediyorum.

Kys Catering Yön.Krl.Bşk. Metin Azaplıoğlu ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti;  

Bildiğiniz üzere Covid-19 ‘la mücadele kapsamında işletmeciliğini yaptığımız KYK Avşar Kız Yurdu Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve KSÜ Tıp Fakültesi sağlık çalışanları için barınma ve dinlenme yurdu ilan edilerek yeme-içme ihtiyaçları  devletimiz tarafından karşılanmakta idi. Biz KYS Catering olarak yurtta kalan sağlık çalışanlarımızın yeme-içme ihtiyaçlarını MÜSİAD üyesi işadamlarımızın da destekleri ile tamamen bedelsiz olarak karantina süresince karşılayacağız.

Sıkıntılı günlerden geçtiğimiz şu dönemde Kys Catering ve Üyesi Bulunduğum MÜSİAD olarak, kendi hayatlarını riske ederek evlerine gitmeden yoğun şekilde mesai yapan sağlık çalışanlarımıza hizmet etmekten ve devletimize bir nebzede olsa yardımcı olabilmekten büyük onur duyuyoruz ve Cumhurbaşkanımızın dediği gibi

BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYE diyoruz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobil tarlaya uçtu: 2 ölü
Otomobil tarlaya uçtu: 2 ölü
Renault küçülmeye gidiyor
Renault küçülmeye gidiyor