Polisten kıraathaneye kumar baskını

Polisten kıraathaneye kumar baskını

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Ekipleri tarafından bir kıraathaneye kumar baskını yapıldı.

10 Aralık 2018 - 02:20

Kamufle olup müşteri kılığında kıraathaneye giren sivil polisler,  kumar oynayan 3 kişiyi masa üzerinde dönen 580 TL ile birlikte suçüstü yakaladı. Kumar oynamaya dalan 3 kişi, masa üzerindeki paralara ve poker destelerine el koyan polisle karşılaştı.

Ahlak Büro Amirliği özel kumar takip ekipleri tarafından kumar suçuyla ilgili olarak yapılan araştırma sonrası İsmet Paşa Mahallesinde bir kıraathaneye operasyon yapıldı. Suçüstü kumar yakalamak için kamufle olan ve müşteri kılığında iş yerine giren sivil polisler, burada poker tabir edilen kumar oyunu oynandığı tespit etti. Sivil polisler 580 TL para ve 2 deste poker kağıdına el koydu.  Kıraathanede kumar oynadıkları tespit edilen 3 şahsa Kabahatler Kanunu uyarınca 259'ar TL'den toplam 777 TL idari para cezası yazıldı. Kahvehane işletmecisi gerekli yasal işlem yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Kapama ve mühürleme işlemi için gerekli işlemler başlatıldı.

Emniyet yetkilileri tarafından kumar ile Mücadele kapsamında kamufle olmuş polisler ile operasyonların devam edileceği bildirildi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Kahramanmaraş’ta Koronavirüs’ten hayatını kaybedenlerin sayısı!
İşte Kahramanmaraş’ta Koronavirüs’ten hayatını...
Kahramanmaraş'ta cinayet! Av tüfeğiyle oğlunu öldürdü
Kahramanmaraş'ta cinayet! Av tüfeğiyle oğlunu öldürdü