Protokol ile şehit ailelerine ücretsiz dil kursu

Protokol ile şehit ailelerine ücretsiz dil kursu

Elbistan Belediyesi ve Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun Elbistan Şubesi arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında, şehit ailelerine ücretsiz dil eğitimi verilecek.

05 Şubat 2021 - 14:11

Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ve Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun Elbistan Şubesi kurucusu Şahin Zade arasında yapılan protokol ile ayrıca belediye personeline yüzde 50 indirim sağlanacak.

4 dilde eğitim verecek kurumu Elbistan’a kazandıran Zade’ye teşekkür eden Başkan Gürbüz, “İlçemizin eğitimi açısından son derece önem verdiğimiz dil kursları, eğitim camiamıza hayırlı olsun. Belediye olarak dil kursumuzun Kurucusu Şahin Zade ile 3 yıllığına bir protokol imzaladık. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinin yer aldığı ve tamamen yabancı uyruklu öğretmenler nezaratinde eğitim verilecek kursumuza katılacak belediye personellerine yüzde 50 indirim yapılacak. Ayrıca Şehit ailelerine ve çocuklarına ücretsiz eğitim verilecektir. Böyle önemli bir eğitim merkezini Elbistan’a kazandırdıkları için Şahin Zade’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun Elbistan Şubesi Kurucusu Şahin Zade ise “Türkiye'nin ve dünyanın en yaygın ve en büyük dil okulu olarak kabul gören Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nu geçtiğimiz günlerde Elbistan’a açmıştık. Bu günde Elbistan Belediye Başkanımız ile bir protokol imzaladık. İlçemizin eğitimde markalaşması için gayret gösteren ve bizlere desteklerini esirgemeyen belediye başkanımıza çok teşekkür ederim. Kurum olarak ilköğretim öğrencileri, lise öğrencileri ve yetişkinler için verdiğimiz kursların yanında, kamu çalışanları, bankacılar ve doktorlar için kendi sınav alanlarına yönelik özel eğitimler ve YDS, YÖK DİL, TOEFL ve IELTS gibi sınavlara yönelik çalışmalar da yer alıyor” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • isimsiz mağdru
    1 yıl önce
    Şahin Zade Özel Elbistan Amerikan Kültür Dil kursu kurumunun sahibi . vize çıkarma işlemleri adı altında sizleri mağdur etmektedir. Kesinlikle çalışmamanız gereken bir kurum ve kişidir. Vize çıkaracağını söyleyerek sizi oyalıyor.20 aydır bizleri mağdur etmiştir. Hakkında yasal işlem başlatıldı. Şahin Zade sizleri yurtdışına gönderemez. Bizleri mağdur etmiştir. Yurtdışına gönderemiyor ve paranızı da iade etmiyor. Paranızı bu kişiye kaptırmayın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş Havalimanı Nisan Ayı İstatistikleri Açıklandı
Kahramanmaraş Havalimanı Nisan Ayı İstatistikleri Açıklandı
Barbaros Caddesi Yenilenen Yüzüyle Hizmete Sunuldu
Barbaros Caddesi Yenilenen Yüzüyle Hizmete Sunuldu