Rektör Can’dan Bozcaada ve Geyikli ziyareti
Reklam

Rektör Can’dan Bozcaada ve Geyikli ziyareti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilen III. Uluslararası Farkındalık Kongresi’ne katılmak üzere Çanakkale’de bulunan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, yerel yöneticileri ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdi.

10 Aralık 2019 - 01:42

Beraberindeki heyetle birlikte Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’nu makamlarında ziyaret eden Rektör Can, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi olarak Kahramanmaraş’ta yerel yönetimlerle yakın işbirlikleri gerçekleştirdiklerini belirterek, bu işbirliklerini daha geniş alana yayarak Türkiye’nin her noktasından yerel yönetimlere akademik olarak destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu nazik ziyaretleri için Rektör Can ve beraberindeki isimlere teşekkürlerini sunarken, Rektör Can misafirperverlikleri için Kaymakam Gültekin ve Belediye Başkanı Oruçoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretler kapsamında Rektör Can’a Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık ve KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı da eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu kurum ve kuruluşlarında mesai düzenlemesine gidildi
Kamu kurum ve kuruluşlarında mesai düzenlemesine gidildi
Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günlerine hazırlanıyor
Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günlerine hazırlanıyor