Şehrimizin Hizmetindeyiz

Şehrimizin Hizmetindeyiz

Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Esnafımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın taleplerini aldık. Kahramanmaraşımız için gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

01 Mart 2021 - 05:22 - Güncelleme: 01 Mart 2021 - 05:23

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat İlçesi Oruç Reis Mahallesi ve Piri Reis mahallelerini ziyaret etti. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte, meclis üyeleri, Oruç Reis Mahallesi Muhtarı Mehmet Kala ve Piri Reis Mahalle Muhtarı İsmet Güler’in de hazır bulunduğu ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör esnafları tek tek ziyaret etti. Vatandaşlarla da bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, devam eden çalışmalarla ilgili bilgileri de paylaştı.

Taleplerin Çözümü

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Bugün de Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerimizdeki esnafımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızla buluştuk. Her iki mahallemizde görev yapan muhtarlarımızın taleplerini aldık. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek bize olan talepler gerekse diğer kurumlarımızla ilgili taleplerin çözümü için azami gayret sarf ediyoruz. Tüm esnafımıza hayırlı işler diliyorum. Tüm hemşehrilerime sağlıklı günler diliyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimiz için gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

piri reis oruc reis 4

piri reis oruc reis 5

piri reis oruc reis 7

piri reis oruc reis 8

piri reis oruc reis 10

piri reis oruc reis 11

piri reis oruc reis 12

piri reis oruc reis 15

piri reis oruc reis 16

piri reis oruc reis 17

piri reis oruc reis 18

piri reis oruc reis 19

piri reis oruc reis 21

piri reis oruc reis 25

piri reis oruc reis 26

piri reis oruc reis 27

piri reis oruc reis 28

piri reis oruc reis 29

piri reis oruc reis 32

piri reis oruc reis 33

piri reis oruc reis 34

piri reis oruc reis 35

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x