Terör Uzmanı Polis Abdullah Çiftçi vefat etti
Reklam

Terör Uzmanı Polis Abdullah Çiftçi vefat etti

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Abdullah Çiftçi tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Terör Uzmanı Polis Memurunun, yaşamını Terörle mücadele ile geçirdiği öğrenildi.

07 Kasım 2018 - 12:42

24.10.2018 günü ikametinde rahatsızlanarak Gaziantep ilinde özel bir hastaneye sevk edilen ve beyin kılcal damar tıkanıklığı nedeniyle tedaviye alınan Polis Memuru Abdullah Çiftçi, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Meslek yaşamı üstün başarılarla dolu, özel ve meslek yaşamında çevresi tarafından çok sevilen ve iftihar edilecek bir geçmişi olan Çiftçi’nin vefatı sevdiklerini yasa boğdu.

27 yıllık meslek yaşamında 23 yıldır Emniyet Teşkilatının en kritik şubeleri arasında yer alan Terörle Mücadele biriminde görev yapan, Terör örgütleriyle mücadelede canı pahasına mücadele etmiş Polis Memuru Abdullah Çiftçi, 1991-1995 yılları arasında Diyarbakır, 1995-2012 yılları arasında Adana Terörle Mücadele, 2012-2017 yılları arasında Bingöl Terörle Mücadele ve son olarak 2017 yılından itibaren Kahramanmaraş Terörle Mücadele Şubesinde çalışmaktaydı. Görevinde hassasiyeti, fedakarlığı ve üstün cesareti ile bilinen, bu kapsamda çok sayıda başarıya imza atarak, ödül ve takdirnamelerle onurlandırılmış Çiftçi’nin vefatı ailesi, sevdikleri ve kendisini seven meslektaşları tarafından derin bir üzüntüye neden oldu.

Polis Memuru Abdullah Çiftçi’nin 10.04.1965 Kahramanmaraş ili Andırın İlçesi doğumlu olduğu, evli ve 4 çocuk babası olduğu öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de