Ünlü Oyuncu Alina Boz, Puma gibi!

Ünlü Oyuncu Alina Boz, Puma gibi!

Ünlü oyuncu Alina Boz, global spor markası PUMA ile iş birliği yaparak markanın Lucky Charms adındaki yeni ayakkabı koleksiyonu için bir araya geldi. “#Manifest: Şans Ayağıma Gelsin” diyen Alina Boz, sembollerin enerjisine olan inancını ayakkabılarında yer alan simgelerle gösteriyor.

04 Mayıs 2023 - 00:59

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği, sempatik tavırları ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Alina Boz, global spor markası PUMA ile yepyeni bir koleksiyon tanıtımı için bir araya geldi.

Kaliteli bir yaşam için “iyi düşün, iyi hisset” akımı, son yıllarda hayatımızda oldukça büyük bir yer edindi. Üzerimizde taşıdığımız doğal taşların, sembollerin uğur, enerji ve huzur getirdiğine duyduğumuz inanç, aynı zamanda yepyeni ve renkli bir estetik anlayışının da kapılarını araladı. PUMA’nın yeni Lucky Charms Koleksiyonu işte bu akımdan ilham alıyor. Yapılan iletişim çalışmalarında Lucky Charms ruhunu yansıtan Alina Boz ise “#Manifest: Şans Ayağıma Gelsin” diyor.

Konuyla ilgili Alina Boz, “Sembollerin enerjisine inanan biriyim. Üzerimde taşıdığım minik uğurlar, ritüeller ve manifestler bana her zaman kendimi iyi hissettiriyor. Giyim tarzımın da bu pozitif ruh halini yansıtması çok önemli. PUMA’nın Lucky Charms koleksiyonuna da bu yüzden bayıldım. Tasarımları ve üzerlerindeki minik detaylar tam olarak bu enerjiyi yansıtıyor. PUMA ile böyle pozitif ve eğlenceli bir iş için bir araya gelmek çok güzel.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x