Vali Coşkun, “19 Eylül Gaziler Günü” dolayısıyla şehit...
Reklam

Vali Coşkun, “19 Eylül Gaziler Günü” dolayısıyla şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi

Vali Ömer Faruk Coşkun, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret etti.

20 Eylül 2020 - 02:37

Ziyaretlerde Vali Coşkun’a, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, ilgili kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ile şehit yakınlarımız ve gazilerimiz eşlik etti.

İlk olarak Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret eden Vali Coşkun burada yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerimize hizmet ediyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Şehit aileleri ve gazilerimizin sadece önemli gün ve haftalarda değil, her zaman yanındayız, bu vesileyle tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyorum,” diye konuştu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Tayfun Özbek ve Yönetimi ise Vali Coşkun’a ve beraberindeki heyete ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesini Ziyaret eden Vali Coşkun, “Bütün şehitlerimiz ve gazilerimiz aslında memleketimizin birliğinin ve bütünlüğünün bir ifadesi. Elimizden geldiğince şehit ailelerimiz, şehit yakınlarımız ve gazilerimizle beraber olmaya, onlara hizmet etmeye çalışıyoruz.” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman ve Yönetimi ise Vali Coşkun’a ve beraberindeki heyete, anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta en güvenli yer: Şeyhadil
Kahramanmaraş'ta en güvenli yer: Şeyhadil
Başkan Gürbüz’den Fransa ürünlerini boykot çağrısı
Başkan Gürbüz’den Fransa ürünlerini boykot çağrısı