Vehbi Dinçerler Fen Lisesi öğrencilerinden SANKO...
Reklam

Vehbi Dinçerler Fen Lisesi öğrencilerinden SANKO Üniversitesi’ne ziyaret

Vehbi Dinçerler Fen Lisesi 11’inci sınıf öğrencileri, rehber öğretmenleri Sibel Toy eşliğinde SANKO Üniversitesi’ni ziyaret ederek, gelecek yıl girecekleri üniversite sınavı öncesi üniversiteye ilişkin bilgi aldılar.

23 Aralık 2019 - 00:40

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Duygu Gök Yurtseven tarafından üniversite eğitimi ve tıp fakültesine yönelik bir sunum geçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Yurtseven, tıp fakültesinin deneyimli ve başarılı kadrosu, üniversitenin teknik altyapısı, laboratuvarları ve zengin içeriğe sahip kütüphaneye ilişkin paylaşımda bulundu.

Sunum sonunda öğrencilerin soru yağmuruna tuttuğu Dr. Öğr. Üyesi Yurtseven, başarı dileklerinde bulundu.

Sosyal ve Kurumsal Hizmetler Müdürlüğü’nden İbrahim İncioğlu, öğrencilerin neden SANKO Üniversitesi’ni tercih ettiklerini anlatan bir sunum yaptı. Kulüp etkinlikleri ile öğrencilerin farkındalık yarattıklarına dikkat çeken İncioğlu, üniversitenin puanları ve bursları ile ilgili de bilgiler paylaştı.

Laboratuvarları gezerek, uygulamaları birebir yerinde görme fırsatı da bulan öğrenciler, birim sorumlusu Nilay Uçar tarafından bilgilendirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu
Türkiye Dünya’ya Örnek Oldu
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de
Teknokent’ten büyük başarı! Projeleri AB’de