Yakup Hamdi Bozdağ Hayırlı Olsun

Yakup Hamdi Bozdağ Hayırlı Olsun

AK Parti mevcut Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ile yeni dönemde de devam kararı aldı.

08 Aralık 2018 - 05:41

Pazarcık’ta yaptığı hizmetler ve projelerle adından sıkça söz ettiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ başarısının karşılığını aldı. Kesin olmayan sonuçlara göre Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, AK Parti’den yeniden aday gösterildi. Pazarcık Belediyesi’ne Yakup Hamdi Bozdağ’ın yanı sıra İbrahim Yılmazcan, İbrahim Mesut Ganidağlı, Murat Ceyhan, Faruk Kazlı, Fuat Odabaşıoğlu, Muhammet Uzdilli ve Gökhan Binici aday adayı olmuştu.

YAKUP HAMDİ BOZDAĞ KİMDİR?

1966 yılında Pazarcık 'da doğdum, ilk ve orta lise tahsilimi Pazarcık’ta tamamladım .Gazi üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun oldum.19,20 ve 21. Dönemlerinde Türkiye büyük Millet Meclisin de  danışmanlık yaptım.1996 Refahyol Hükümetin de Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atandım.

2001/2004 yılı Güreş Federasyonu Eğitim Bilim Koordinasyon Kuruluş üyesi 2004/2006 çim Hokey Federasyon Eğitim Bilim Koordinasyon Kuruluş üyeliği ve şuanda ise Oryantiring Federasyonu Eğitimim ve Bilim Kordinasyon Kurulu üyeliğine devam etmekteyim. 

2004/2008 yılları arasında Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beden Eğitimi Spor ve izcilik Protokol şube müdürlüğünde ve tertip komiterlerinde görev yaptım. Son Keçiören Rauf Denktaş Anadolu Lisesinde öğretmenlik görevimden istifa ederek, Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi Ak partiden Halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçildim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akifoğlu Şekerleme'den Koronavirüs Önlemi: Evlere Servis Hizmeti
Akifoğlu Şekerleme'den Koronavirüs Önlemi: Evlere Servis Hizmeti
Akmansoy Marketlerden asılsız haberlerle ilgili açıklama geldi
Akmansoy Marketlerden asılsız haberlerle ilgili açıklama geldi