Yol arkadaşını hayat arkadaşına teslim etti

Yol arkadaşını hayat arkadaşına teslim etti

Yerel ve ulusal siyasetin bir numaralı ismi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın mutlu günü.

11 Kasım 2019 - 01:25

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayim'ın nikahları kıyıldı.

8 Kasım Cuma günü, yer Haliç Kongre Merkezi. Gecenin onur konukları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan...

Düğün törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, milletvekilleri, belediye başkanları, teşkilat mensupları, akademisyenler ile her iki ailenin yakınları da düğün sahiplerini ve genç çiftleri yalnız bırakamadılar, onların mutluluklarına ortak olup, tanıklık ettiler. Nikah cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan gelin Elif Sena'ya eliyle teslim etti, iki cihan saadeti diledi.

Kız babası, mutlu insan Mahir Ünal, nikâh töreni için gelen konuklara teşekkür ettikten sonra, “Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Kahramanmaraş merkezden, ilçelerinden gelene bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tabi kız vermek, kız babası olmak biraz zor. Kızım Elif Sena benim yol arkadaşımdı, şimdi onu hayat arkadaşına emanet ediyorum.” İfadesini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
11 Temmuz 2020 Cumartesi günü Vefat Edenler
11 Temmuz 2020 Cumartesi günü Vefat Edenler
Kahramanmaraş'ta gelinler için altın işlemeli maske üretildi
Kahramanmaraş'ta gelinler için altın işlemeli maske üretildi