Yüzlerce üniversite öğrenci adayı, doğru tercihi Piazza’da...
Reklam

Yüzlerce üniversite öğrenci adayı, doğru tercihi Piazza’da yaptı

Kahramanmaraş'ın tek, bölgenin en büyük AVM’si olan Piazza, “Üniversite Tercih Günleri” projesiyle, yüzlerce üniversite öğrenci adayına, tercihlerinde kılavuzluk yaptı.

16 Ağustos 2018 - 03:24

Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren ÖSYM’nin Yükseköğretim Kurumları Sınavı tercihleri 14 Ağustos’ta sona erdi. Kahramanmaraş halkının buluşma noktası Piazza AVM’nin, üniversite öğrenci adaylarına destek olmak amacıyla Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sütçü İmam Üniversitesi iş birliğiyle açtığı “Üniversite Tercih Günleri” standı, yoğun ilgi gördü.

Piazza AVM’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki tercih danışma merkezinde, yüzlerce üniversite öğrenci adayı, puanları doğrultusunda doğru adımları atmaları konusunda, uzman rehberlik danışmanları tarafından bilgilendirildi.

Stresli ve yoğun bir çalışma programını geride bırakan öğrenciler, “Benim Tercihim Kahramanmaraş Piazza’da” sloganıyla gerçekleşen “Üniversite Tercih Günleri”nde, aldıkları puanlara göre hangi üniversiteye yerleşebileceklerini öğrenip, gönül rahatlığıyla en uygun sıralamayı yaptı.

Öğrenciler ve velileri, Piazza AVM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sütçü İmam Üniversitesi yetkililerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile YEE arasında iş birliği protokolü
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile YEE arasında iş...
Tufanbeyli Termik Santrali Covid-19 güvenli üretim belgesi aldı
Tufanbeyli Termik Santrali Covid-19 güvenli üretim belgesi aldı