Gürbak: "Teşekkürler Kahraman Şehrim…"

Gürbak: "Teşekkürler Kahraman Şehrim…"

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ramazan Gürbak’tan teşekkür mesajı.  14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı olan ve yaptığı çalışmalarla herkesin gönlünü kazanan Ramazan Gürbak, seçim sonuçları sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı.

15 Mayıs 2023 - 23:43

Gürbak mesajında; “Depremin gölgesinde gittiğimiz Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili Seçimlerinde seçim kampanyamızın öncesinde ve kampanya süresi boyunca bize ve davamıza gönülden destek veren kıymetli hemşehrilerim;

Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve tensipleriyle şeref ve gururla taşıdığım Milletvekili adaylığım süresince Cumhurbaşkanımıza, davamıza ve şahsıma gösterdiğiniz muhteşem ilgi ve büyük sevginizden dolayı siz hemşehrilerime canı gönülden şükranlarımı sunuyorum.
Sayın Cumhurbaşkanımızın davasını, Cumhur İttifakının iktidar modeli ve demokrasi anlayışını elimizden geldiğince, dilimiz döndüğünce ifade etmeye çalıştık. Yine bu süreçte İl Başkanlığımız riyasetinde hergün bizimle onlarca programa katılan parti teşkilatımızda ki kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederim. Milletvekili seçilerek şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceğinden hiç şüphe duymadığımız arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. 

İçinde bulunduğumuz zorlu sürecin Devlet-Millet el ele üstesinden geleceğiz inşallah. Şahsımda Aziz Milletimin her zaman emrinde olmaya ilk gün ki gibi devam edeceğim.
Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde yürüdüğümuz bu kutlu davanın 2. turunda sizlerle birlikte şahlanıp, daha güçlü şekilde kazanacağımızdan hiç şüphemiz yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi arz ediyorum. Esen kalın…”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİPAŞ, 4 şirketiyle İSO 500’de
KİPAŞ, 4 şirketiyle İSO 500’de
Arzu Kurt ve Cuma Sarıtaş’ın Hayalleri Gerçek Oldu
Arzu Kurt ve Cuma Sarıtaş’ın Hayalleri Gerçek Oldu