İlk şarkı ilk klip!

İlk şarkı ilk klip!

Müzik dünyasının yeni çıkış yapan isimlerinden Mazlum Bilgin , pop rock tarzında projelendirdiği ‘’ Karabasan’’ isimli ilk tekli çalışmasını Kınay Production etiketiyle dinleyenlere sundu. Alternatif müzik listelerinde hızla yükselen başarılı isim, kitlesini her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

07 Ocak 2020 - 18:09

Şarkının bestecisi Altan Şekeroğlu, gerçek bir aşk hikayesini kaleme alarak ritimlere döktü. ‘’ Karabasan ‘’şarkısına sesiyle can veren Bilgin, sahnelerinde ilk tekli çalışmasını dinleyenleriyle birlikte söylemeye başladı. Yeni seslerin , yeni bestelerin her geçen gün daha fazla keşfedilmesiyle, farklı tarzda ki şarkılar daha büyük kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Başarı merdivenleri hızlı bir şekilde tırmanan Mazlum Bilgin, ilk beste çalışmasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Şarkının sözlerini klibiyle birleştiren Bilgin, 15 milyon video izleyecisinin beğenisine sundu. Her geçen gün hızla yükselerek büyüyen izlenmeler ve beğeniler gözlerden kaçmıyor. Biten bir aşk hikayesini anlatan ‘’Karabasan ‘’ şarkısının klip çekimleri stüdyoda tamamlandı. Şarkının aranjesi Ozan Sarıboğa imzası taşıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönlü Zengin 50 İş İnsanı Araştırmasında Mehmet Hanefi Öksüz'de yer aldı
Gönlü Zengin 50 İş İnsanı Araştırmasında Mehmet Hanefi...
Misafir ettikleri leyleklerin rahatı için her şeyi düşünüyorlar
Misafir ettikleri leyleklerin rahatı için her şeyi...