Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı kovid-19 tedbirlerini aldı!

Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı kovid-19 tedbirlerini aldı!

Çin'in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele Tükiye’de de tüm hızıyla sürüyor. Kovid-19 tedbirleri kapsamında ciddi önlemler alan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi, insan sağlığını birinci önceli yaparak 7 bin metrekare alanda dezenfekte çalışması yaptırdı.

05 Nisan 2020 - 11:03

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele sürecinde, sağlık ve hijyen hizmetlerini en üst noktaya çıkaran Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı, bölgenin en büyük mezbahanesinde Kahramanmaraşlılara hizmet vermeye devam ediyor.

“Günlük 100 büyükbaş, 500 Küçükbaş kesim kapasitesi”

2016 yılından itibaren Kılılı’da failiyet vermeye başlayan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi 2 bin metrekare kapalı alanda 100 büyükbaş 500 küçükbaş hayvan kesim kapasitesi ile hijyen ve islami kesim kurullarına uyarak hizmet üretiyor.

“7/24 hizmet veriyor”

Yatırımcı kardeşler Memiş ve Mesut Şahinkanat’ın girişimleri ile Kahramanmaraş’a kazadırılan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi aynı zamanda bin metrekare soğuk hava depoları ile 7/24 faaliyetlerine devam ediyor.

“Bölgenin en büyük mezbahanesi”

Bölgenin en büyük ve en donanımlı mezbahanelerinden birisi olan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi, kovid-19 kapsamında da vatandaşlarının sağlığını düşünerek tüm alanlarda dezenfaktan işlemlerini gerçekleştirdi.

“Sağlığınız bizim için herşeyden önemli”

İş İnsanı Mesut Şahinkanat, yaptığı açıklamda: “Sağlık ve hizyen alanında da tüm tedbirlerimizi aldık. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önde gelir. Bu kapsamda tüm alanlarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla dezenfekte çalışmamızı yaptık. Evlerinize giren et, Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesinden çıkmışsa rahatlıkla tüketebilirsiniz.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı
Kahramanmaraş'ta iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı
24 Mayıs 2020 Pazar günü Vefat Edenler
24 Mayıs 2020 Pazar günü Vefat Edenler