Mavi Kapak projesi ayın gönüllülük hareketi seçildi

Mavi Kapak projesi ayın gönüllülük hareketi seçildi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu 2019 yılını Gönüllülük yılı ilan etti. Bu kapsamda Türkiye genelinde Gönüllülük faaliyetleri gerçekleştiriyor.

24 Ağustos 2019 - 00:37

Gönüllülük faaliyetleri kapsamında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak birçok faaliyet düzenliyoruz. Bu Kapsamda İl Müdürlüğümüze bağlı Kahramanmaraş Gençlik Merkezinde Topladıkları yaklaşık 900 kg mavi kapak karşılığında 9 adet tekerlekli sandalye alan ve her birine bir şehidimizin adını vererek ihtiyaç sahiplerine teslim eden Kahramanmaraş Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerimiz, yaptıkları bu proje ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Temmuz ayı Gönüllülük hareketi seçildi.

22 Ağustos 2019 tarihinde Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen ödül törenine Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdür Ali İhsan KABAKCI, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Asım DEMİRDÖĞEN ve Gençlik Merkezi Liderleri ve Gönüllü Gençler katıldılar.  Temmuz ayı #AyınGönüllülükHareketi ödülünü Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu'ndan aldılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Corona Virüsü Tehdidi Piazza AVM’yi vurdu
Corona Virüsü Tehdidi Piazza AVM’yi vurdu
Kahramanmaraş'ta iki komşu arasındaki tartışmalı yol mahkeme kararıyla açıldı
Kahramanmaraş'ta iki komşu arasındaki tartışmalı yol mahkeme...