Sepya’dan yeni tekli: “Pürtelaş”

Sepya’dan yeni tekli: “Pürtelaş”

Sepya’nın yeni teklisi “Pürtelaş” Epic Istanbul etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor!

20 Nisan 2020 - 18:39

Şubat ayında Epic Istanbul etiketiyle “Ne Karanlık Ne Aydınlık” teklisini yayınlayan Sepya, şimdi dreampop türündeki yeni teklisi “Pürtelaş” ile müzik yolculuğuna devam ediyor. 70lerin disko müziği ve indie funk türlerini ustaca harmanladıkları enerji dolu yeni şarkıyla Sepya, yeteneklerini ve müzikal farklarını gözler önüne seriyor.

Huner Alemdar, Ozan Kınasakal, Burak Erensoy, Mert Kobaş ve Filip Tokgöz’den oluşan Sepya’nın yeni teklisi, Kendini tanımakla tanıyamamak arasında, hayatının dönüm noktasına gelmiş tez canlı bir insanın hikayesini anlatıyor. Tasarımını ve kurgusunu Amaia Otaola’nın yaptığı lirik videoda şarkının ritmiyle özdeşleşen renkli sahneler yer alıyor.

Sepya’nın yeni teklisi “Pürtelaş” teklisi şimdi tüm dijital platformlarda!

Sepya Hakkında

2016'da Boğaziçi Üniversitesi'nde kurulan Sepya, bu tarihten beri aktif olarak müzik üretmeye devam etmektedir. 2018'de "Senin Gibi", 2019'da da "Kadıköy Rıhtımı" ile dinleyicileriyle buluşmuştur. Şarkılarının söz ve müzikleri kendilerine ait olan grup vokalde Huner Alemdar, gitar ve synthlerde Ozan Kınasakal, tuşlularda Burak Erensoy, bas gitarda Mert Kobaş ve davulda Filip Tokgöz'den oluşmaktadır. 2019'un sonlarında Epic İstanbul ile tanışan Sepya, 2020'de yayınlayacakları daha fazla elektronik öğe içeren şarkılarıyla modern şehir müziğini dinleyicileriyle buluşturmayı hedefliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x