Gönül Kardeşliği yardım elini uzatıyor

Gönül Kardeşliği yardım elini uzatıyor

Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği Topluluğu ihtiyaç sahibi ailelere destek vermeye devam ediyor.

18 Mayıs 2019 - 06:37 - Güncelleme: 18 Mayıs 2019 - 06:40

Yardıma muhtaç ailelere ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek veren Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği bu hafta Havuç ailesini ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ta yaptığı yardımlarla her geçen gün büyüyen ve adından söz ettiren Gönül Kardeşliği Topluluğu Döngele Mahallesi’nde ikamet eden Erol Havuç’un evini ziyaret ederek erzak ve gıda yardımında bulundu.

Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği Topluluğu Başkan Vekili Mustafa Alıç ve Gönül Kardeşliği Topluluğu üyelerinin katılımı ile yapılan ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken ailenin sıkıntılarını dinlenilirken desteklerin devam edeceği sözü verildi.

Ramazan ayının gelmesiyle daha çok ihtiyaç sahibi aileye ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Kahramanmaraş Gönül Kardeşliği Topluluğu Başkan Vekili Mustafa Alıç, Ramazan ayı manevi duyguların en yoğun yaşandığı, yardımlaşma duygusunun en üst düzeye çıktığı, sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu mübarek ayda bir nebze de olsa ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntılarını girmeye çalışıyoruz. Gönül Kardeşliği olarak Destekler büyüdükçe bizde topluluk olarak büyüyor ve daha geniş kitlelere ulaşarak ihtiyaç sahibi ailelere desteklerinin süreceğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lastiği patlayan kamyonet devrildi: 5 yaralı
Lastiği patlayan kamyonet devrildi: 5 yaralı
Yunus Emre Kasal böyle istedi 2-1
Yunus Emre Kasal böyle istedi 2-1