Karakoç Dora; MHP’lilerin ilgi odağı
Reklam

Karakoç Dora; MHP’lilerin ilgi odağı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas’tan sonra salon toplantısına Kayseri’de devam etti.

13 Haziran 2018 - 01:57

“24 Haziran yeni bir doğuş” ”Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden ve Nasıl” adlı Bölge toplantısını ikincisi Kayseri’de gerçekleşti. Kayseri’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Malatya, Kahramanmaraş, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir heyetleri katıldı.  MHP Liderinin katıldığı toplantıya MHP Kahramanmaraş Milletvekili adayları ile il ve içe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Kahramanmaraş heyetinin içerisinde bir isim vardı ki o isimde hiç kuşkusuz Kahramanmaraş’ta partisi adına iyi bir hava yakalayan 2.Sıra Milletvekili adayı Zuhal Karakoç Dora‘ydı. Dora, Salonu dolduran partililerin ilgi odağı oldu.

Hareketin Lideri Devlet Bahçeli sloganıyla toplantının yapılacağı salona giren Bahçeli, İstiklal Marşının okunmasının ardından kürüye çıktı. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Bahçeli, 24 Haziran seçimleri ve Cumhur İttifakı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Zaman zaman sloganlarla kesilen konuşmanın son bölümünde Bahçeli, Cumhur ittifakının diğer partisi olan Ak Parti’nin bazı milletvekillerini sert bir dille eleştirdi.

Bahçeli, 42 dakika kürsüde kaldığı konuşmasının son bölümünde ” Seçimlere çok az bir süre kaldı. Cumhur ittifakını gölgelemek, dağıtmak, oyunlar kurmak Yenikapı ruhunu zedelemek isteyen özellikle AKP’li milletvekili adayları kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin. MHP üzerinde oyun oynamaya kalkmayın. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. İttifakımız AKP ve MHP’dir. MHP’yi dışlamaya gücünüz yetmeyecektir. Bunu böyle biliniz” diyorum. Bahçeli yaptığı bu konuşma uzun süre alkışlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x